Jarní servis + dezinfekce ozónem

Buďte v klidu, nabízíme DEZINFEKCI OZÓNEM!

My Váš vůz na jaro perfektně připravíme!

 

V období od 1. 4. - 31. 5. 2020 jsme pro Vás připravili již tradiční JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKU včetně pestré nabídky letních pneumatik od prémiových výrobců. Samozřejmostí je možnost přezutí nebo uskladnění pneumatik. Přivezte Váš vůz k nám a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu. Neváhejte využít akčních cen na provedení GEOMETRIE VOZU a DEZINFEKCI VOZU OZÓNEM ... podrobnosti níže. 

 

Jarní servisní prohlídka za 249 Kč zahrnuje:

  • diagnostiku
  • kontrolu stavu akumulátoru
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonů)
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu platnosti technické kontroly 

 

Chraňte sebe i své blízké a nechte si provést dezinfekci vozu ozónem!

Odstraníme bakterie, plísně i nepříjemné pachy! Ozónové čištění působí nejen na klimatizaci samotnou, ale dezinfikuje celý interiér vozu! Ozón je dobře znám pro své silné dezinfekční a oxidační účinky. Ochrání Vás i vaši klimatizaci! Společně s dezinfekcí doporučujeme výměnu pylového - kabinového filtru! Dezinfekci ozónem žádejte u svého servisního poradce za akční cenu 400 Kč.


Společně s jarní prohlídkou a přezutím pneumatik na letní můžete rovněž využít akci GEOMETRIE ZA 750 Kč, kterou jsme prodloužili až do 31. 5. 2020. 

 

Pořiďit si můžete také kvalitní originální příslušenství ŠKODA za akční ceny. Z naší široké nabídky jsme pro Vás vybrali například příčný střešní nosič nebo hliníkový držák jízdního kola na střechu. Na akční sortiment příslušenství můžete využít slevy až 50 %.

 

Pokud vlastníte vůz ŠKODA starší 4 let, pak můžete získat ještě výhodnější ceny díky Šekové knížce plné slev, která nabízí až 20 % slevy na vybrané opravy a řadu dalších výhod.

 

 

* uvedená akční cena  jarní servisní prohlídky a dezinfekce vozu ozónem je včetně DPH

* uvedená akční cena geometrie je bez DPH

Jarní servisní prohlídka ŠKODA

za akční cenu 249 Kč