ŠKODA FABIA COMBI


Ve spolupráci se společností ŠKODA Financial Services jsme pro Vás připravili speciální akci na vůz ŠKODA FABIA COMBI TOUR.

ŠKODA FABIA COMBI TOUR může být Vaše za 5 827 Kč měsíčně a to již včetně pojištění a ŠKODA Předplaceného servisu! Hlavní výhody našeho CHYTRÉHO financování:

        

✅ Nízká akontace: 45 000 Kč

✅ Kompletní pojištění v ceně

✅ Předplacený servis v ceně 

 

Modelový příklad je kalkulován na vůz ŠKODA FABIA COMBI TOUR 1.0 TSI 70 kW v provedení Ambition, při akontaci 45 000 Kč, délce splácení 36 měsíců a poslední nerovnoměrné splátce 246 266 Kč. 


Akční financování CHYTŘE lze uplatnit na všechny skladové vozy: SKLADOVÉ VOZY

FABIA COMBI TOUR AMBITION


Máte obavy z poslední navýšené splátky? Nemusíte! 

Na konci splácení se můžete rozhodnout:

 

1. Pořídíte si nové vozidlo

Stávající hodnota vašeho vozu bude použita částečně na doplacení jeho zůstatkové hodnoty (poslední navýšená splátka) a částečně jako akontace na nové vozidlo. Vše za vás samozřejmě vyřídíme. Vy budete pokračovat v měsíčních splátkách obdobně, jako u vozu předchozího.

2. Necháte si stávající vůz

Necháte si svůj stávající vůz s tím, že doplatíte jeho zůstatkovou hodnotu (poslední navýšenou splátku) jednorázově či v měsíčních splátkách - celková doba splácení nesmí přesáhnout 72 měsíců.

 

Nevyhovuje Vám zvolená akontace, délka splácení nebo výše poslední navýšené splátky?

Neváhejte nás kontaktovat, akční nabídku individuálně nastavíme podle vašich představ!

Podrobnosrti o CHYTRÉM financování naleznete ZDE.

Výbava Ambition:

Výbavový stupeň Ambition nabízí nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty. V základní výbavě naleznete přední světlomety s LED denním svícením, infotainment Swing, 6x airbag, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, klimatizaci a elektrické ovládání oken vpředu. Součástí kalkulovaného vozidla je rovněž bluetooth, rezervní plnohodnotné kolo s příslušenstvím a ŠKODA Předplacený servis ve variantě STANDARD.

 

Neváhjete nás kontaktovat:

 

Auto Hybeš s.r.o.

Dřenice 122, 537 01 Chrudim

IČ: 288 18 831

Tel.: +420 604 262 000

E-mail: prodej@autohybes.cz

Ukázat na mapě

 

 

Akční nabídka platí od 1. 5. - 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.

 

Uvedené akční ceny jsou již včetně DPH. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Auto Hybeš s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.